NAJAVLJENI TURNIRI TVS 2024. GODINU
ALL STARS 2024.
7.
13-14.jul
Oktagon Open
TC PopCourt
Pančevo
Direktor turnira
Vesna Popovic 060 3622226
Prijave i odjave na turnir do 11.07.2024.
8.
20-21.jul
KUP Slavije
TK Slavija
Ćuprija
Direktor turnira
Ilija Paunovic 063-428654
Prijave i odjave na turnir do 18.07.2024.
9.
27-28.jul
Dodijev memorijal
TK Topličanin
Prokuplje
Direktor turnira
Zika Manic 063-7043843
Prijave i odjave na turnir do 25.07.2024.
10.
03-04.avg
Kraljevo OPEN
TK Top Tenis
Kraljevo
Direktor turnira
Boris Premović 063-8078014
Prijave i odjave na turnir do 01.08.2024.
11.
10-11.avg
Abramo Caffe OPEN
TK Rado
Kragujevac
Direktor turnira
Pavle Pavlovic 063-282427
Prijave i odjave na turnir do 08.08.2024.
12.
17-18.avg
Plazina memorijal
TK Sloboda
Čačak
Direktor turnira
Nesa Puzic 064-2629390
Prijave i odjave na turnir do 15.08.2024.
13.
24-25.avg
Subotica OPEN
TK Spartak
Subotica
Direktor turnira
Zoran Trivunov 063-8658648
Prijave i odjave na turnir do 22.08.2024.
14.
31.avg-01.sept
Sid OPEN
TK SOL 022
Sid
Direktor turnira
Ljubisa Jeremic 065-8347757
Prijave i odjave na turnir do 29.08.2024.
15.
14-15.sept
Springs Open
TK Springs
Zlatibor
Direktor turnira
Milos Dedic 064-1371310
Prijave i odjave na turnir do 12.09.2024.
16.
21-22.sept
Dani grožđa
TK Vršac
Vršac
Direktor turnira
Goran Lonec 063-1151063
Prijave i odjave na turnir do 19.09.2024.
17.
12-13.okt
Prvenstvo SRBIJE
TC PopCourt
Pančevo
Direktor turnira
Vesna Popovic 060-3622226
Prijave i odjave na turnir do 10.10.2024.
ITF Turniri u Srbiji 2024
1.
18-19.maj
ITF RED STAR
TK C.Zvezda
MT400 Beograd
2.
14-11.jun
ITF PopCOURT
TC PopCOURT
MT200 Pancevo
3.
22-23.jun
ITF WINNER
TK Winner
MT200 Beograd
4.
04-09.sept
ITF PANCEVO
TC PopCOURT
MT400 Pancevo
5.
17-20.sept
ITF ZLATIBOR
TK Springs
Zlatibor
6.
28-29.sept
ITF CLOSED
MT400
ZIMSKA LIGA DUBLOVA U PANČEVU - SEZONA 2018-2019
POČINJE 7. ZIMSKA LIGA DUBLOVA PANČEVO SEZONA 2018-2019.
PET NAJBOLJIH TAKMIČARA TVS U 2023. GODINI PO KATEGORIJAMA
KATEGORIJA I
Mandzukic Jovan
KATEGORIJA II
Despotovic Milan
KATEGORIJA III
Bukumira Bojan
KATEGORIJA IV
Gracanac Miroljub
KATEGORIJA V
Kutanjac Ljupko